Najlepsze tanie telewizory 32 cale – Ranking Top 6 w 2024 roku

Ranking telewizorów 32 cali przedstawia top 6 najlepszych telewizorów w 2024 roku.

Firma Idg-online wskazała Samsung QE32LS03C jako najlepszych model telewizora 32 cale w 2024 roku ze względu na jego parametry i  wysoką jakość obrazu.

Zaprezentowany ranking obejmuje różne marki i modele, z których każdy wyróżnia się unikatowymi cechami, aby sprostać różnorodnym potrzebom użytkowników. Szczegółowa analiza każdego modelu przedstawiona poniżej uwydatnia ich mocne strony w zakresie jakości obrazu, jakości wykonania, czy też integracji systemów Smart TV.

32

Najlepsze telewizory 32 cale – Ranking Top 6:

Jaki telewizor 32 cale jest teraz najlepszy?

Samsung QE32LS03C jest obecnie najlepszym wyborem na rynku telewizorów 32 cale dzięki swojej wyjątkowej kombinacji zaawansowanej technologii obrazu i dźwięku z innowacyjnym designem. Matowa powłoka ekranu eliminuje odbicia światła, a technologia Quantum Dot zapewnia żywe kolory i głęboki kontrast. Dźwięk OTS i Q-Symphony oferują bogate wrażenia akustyczne, a inteligentne funkcje jak SmartThings i pilot SolarCell podnoszą wygodę użytkowania. Dodatkowo, możliwość personalizacji wyglądu telewizora za pomocą wymiennych ramek magnetycznych pozwala na łatwe dopasowanie do każdego wnętrza. Te cechy czynią Samsung QE32LS03C idealnym wyborem dla osób ceniących połączenie doskonałej jakości rozrywki z eleganckim stylem.

1. Najlepszy telewizor 32 cale: Samsung QE32LS03C

Najlepszy telewizor 32 cale to telewizor Samsung QE32LS03C.

Samsung QE32LS03C, znany jako The Frame 2020, to najlepszy wybór wśród 32 calowych telewizorów, który oferuje nie tylko wyjątkową jakość obrazu i dźwięku, ale także unikalny design, który przemienia go w dzieło sztuki. Jego matowa powłoka ekranu eliminuje odbicia światła, umożliwiając cieszenie się ulubionymi serialami i filmami nawet w słoneczne dni, a także podziwianie dzieł sztuki z niewidocznymi dotąd detalami. Technologia Quantum Dot zapewnia miliard kolorów, które zachowują swoją intensywność nawet przy najwyższej jasności, a technologie dźwięku, takie jak OTS (Dźwięk Podążający za Obiektem) i Q-Symphony, gwarantują kinowe wrażenia dźwiękowe, doskonale synchronizując głośniki telewizora z soundbarem Samsung.

Samsung QE32LS03C to telewizor, który łączy w sobie zaawansowaną technologię obrazu i dźwięku z innowacyjnym designem, oferując nie tylko najwyższej jakości rozrywkę, ale także stając się elegancką ozdobą salonu. Pomimo kilku wad, jego unikalne cechy i możliwość personalizacji czynią go najlepszym wyborem wśród telewizorów 32 cali, szczególnie dla tych, którzy cenią sobie estetykę i wysoką jakość rozrywki.

Samsung QE32LS03C

 Jakość obrazu

 Jakość dzwięku

Cena do jakości

 Częstotliwość odświeżania

Cena

Najlepsze tanie telewizory 32 cale - Ranking Top 6 w 2024 roku

Zalety telewizora Samsung QE32LS03C

 • Matowa powłoka ekranu redukuje odbicia światła, zapewniając komfort oglądania.
 • Technologia Quantum Dot oferuje miliard kolorów dla wyjątkowej jakości obrazu.
 • Technologie dźwięku OTS i Q-Symphony zapewniają kinowe wrażenia dźwiękowe.
 • Inteligentne rozwiązania, takie jak aplikacja SmartThings i pilot SolarCell, ułatwiają obsługę i zmniejszają potrzebę wymiany baterii.
 • Wymienna ramka magnetyczna pozwala na personalizację wyglądu telewizora.

 

Wady telewizora Samsung QE32LS03C

 • Rozdzielczość Full HD może nie zaspokoić oczekiwań osób poszukujących obrazu 4K.
 • Częstotliwość odświeżania 60 Hz jest standardowa, ale niektórzy gracze mogą preferować wyższe wartości.
 • Brak złącza HDMI 2.1 ogranicza możliwości podłączenia najnowszych konsol do gier.

2. Najlepszy telewizor 32 cale do 1000zł: TCL 32S5400AF

Najlepszy telewizor 32 cale do 1000zł to telewizor TCL 32S5400AF.

TCL 32S5400AF to telewizor, który łączy w sobie funkcjonalność i przystępną cenę, czyniąc go doskonałym wyborem dla osób szukających telewizora 32 cali do kwoty 1000 zł. Dzięki rozdzielczości Full HD i wsparciu dla HDR 10, ten model oferuje wyrazisty i szczegółowy obraz, co jest rzadkością w tej klasie cenowej. Metaliczny, bezramkowy design nadaje mu nowoczesny wygląd, który doskonale wpasuje się w każde wnętrze. Zintegrowany Google TV zapewnia łatwy dostęp do szerokiej gamy treści streamingowych, a zwiększona pamięć pozwala na płynniejsze działanie aplikacji i przechowywanie większej ilości treści. Dzięki wbudowanym głośnikom z technologią Dolby Audio, TCL 32S5400AF oferuje również dobrej jakości dźwięk, co jest istotne dla kompleksowego doświadczenia rozrywkowego.

Podsumowując, TCL 32S5400AF jest telewizorem, który oferuje znakomitą wartość za rozsądną cenę, łącząc wysoką jakość obrazu, nowoczesny design i funkcjonalność Smart TV, co czyni go najlepszym wyborem wśród telewizorów 32 cali do kwoty 1000 zł.

TCL 32S5400AF

 Jakość obrazu

 Jakość dzwięku

Cena do jakości

 Częstotliwość odświeżania

Cena

Najlepsze tanie telewizory 32 cale - Ranking Top 6 w 2024 roku

Zalety telewizora TCL 32S5400AF

 • Rozdzielczość Full HD i wsparcie dla HDR 10 zapewniają wyrazisty i szczegółowy obraz.
 • Metaliczny, bezramkowy design nadaje nowoczesny wygląd.
 • Google TV umożliwia łatwy dostęp do treści streamingowych.
 • Dobrej jakości dźwięk dzięki technologii Dolby Audio.
 • Wsparcie dla Wi-Fi, Bluetooth 5.0, i różnych połączeń zapewnia łatwą integrację z innymi urządzeniami.

Wady telewizora TCL 32S5400AF

 • Brak i dla technologii gamingowych, co może być minusem dla graczy.
 • Ograniczone możliwości personalizacji i dostosowania ustawień obrazu.
 • Możliwe ograniczenia w dostępności niektórych aplikacji streamingowych.

3. Najlepszy telewizor 32 cale do 1500zł: Philips 32PFS6908/12

Najlepszy telewizor 32 cale do 1500zł to telewizor Philips 32PFS6908/12.

Philips 32PFS6908/12 z serii 6900 łączy w sobie smukły design z technologią Ambilight, tworząc niepowtarzalne doświadczenie oglądania, które wyróżnia się na tle innych telewizorów 32 cali do kwoty 1500 zł. Funkcja Ambilight rozszerza obraz poza granice ekranu, otaczając go aurą kolorowego światła, co zwiększa immersję i sprawia, że każda chwila spędzona przed telewizorem jest jeszcze bardziej wciągająca. Dzięki optymalizacji obrazu Pixel Plus HD, telewizor ten zapewnia ostry obraz Full HD z bogatymi kolorami i płynnym ruchem, co gwarantuje najlepsze możliwe wrażenia z oglądania. Dodatkowo, dzięki systemowi Smart TV, użytkownicy mają szybki dostęp do ulubionej rozrywki, w tym do najpopularniejszych usług streamingowych.

Podsumowując, Philips 32PFS6908/12 to telewizor, który oferuje znakomitą jakość obrazu i unikalne funkcje, takie jak Ambilight, w przystępnej cenie, czyniąc go doskonałym wyborem dla osób szukających telewizora 32 cali do kwoty 1500 zł.

Philips 32PFS6908/12

 Jakość obrazu

 Jakość dzwięku

Cena do jakości

 Częstotliwość odświeżania

Cena

Najlepsze tanie telewizory 32 cale - Ranking Top 6 w 2024 roku

 

Zalety telewizora Philips 32PFS6908/12

 • Technologia Ambilight zapewniająca immersyjne doświadczenie oglądania.
 • Ostry i żywy obraz dzięki Pixel Plus HD.
 • Szybki dostęp do usług streamingowych dzięki systemowi Smart TV.
 • Smukły design, który doskonale komponuje się z każdym wnętrzem.

Wady telewizora Philips 32PFS6908/12

 • Rozdzielczość Full HD może nie zadowolić poszukiwaczy obrazu 4K.
 • Ambilight może nie być preferowany przez wszystkich użytkowników.

4. Najlepszy telewizor 32 cale do 2000zł: Samsung QE32LS03C

Najlepszy telewizor 32 cale do 2000zł to telewizor Samsung QE32LS03C.

Samsung QE32LS03C, znany również jako The Frame 2020, to telewizor, który łączy w sobie elegancki design z zaawansowaną technologią, czyniąc go idealnym wyborem dla osób szukających telewizora 32 cali do kwoty 2000 zł. Jego wyjątkowy design pozwala mu na wtopienie się w domową przestrzeń, oferując nie tylko wysokiej jakości obraz, ale także funkcję wyświetlania dzieł sztuki, gdy telewizor nie jest używany. Dzięki technologii QLED, The Frame 2020 zapewnia żywe kolory i głębokie czernie, co w połączeniu z imponującym kontrastem i jasnością, gwarantuje wyjątkowe wrażenia wizualne. Dodatkowo, wsparcie dla Dolby Atmos i budowa oparta na jednym, dyskretnym kablu połączeniowym, zapewniają nie tylko doskonałą jakość dźwięku, ale także uporządkowany i estetyczny wygląd.

Podsumowując, Samsung QE32LS03C jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących telewizora 32 cali, który oferuje nie tylko wysoką jakość obrazu i dźwięku, ale także unikalny design i funkcjonalność. Pomimo kilku wad, jego zalety znacznie przeważają, czyniąc go jednym z najlepszych wyborów w swojej kategorii cenowej.

Samsung QE32LS03C

 Jakość obrazu

 Jakość dzwięku

Cena do jakości

 Częstotliwość odświeżania

Cena

Najlepsze tanie telewizory 32 cale - Ranking Top 6 w 2024 roku

Zalety telewizora Samsung QE32LS03C

 • Wyjątkowy design, który pozwala na wyświetlanie dzieł sztuki.
 • Wysoka jakość obrazu dzięki technologii QLED.
 • Imponujący kontrast i jasność obrazu.
 • Wsparcie dla Dolby Atmos zapewniające bogaty dźwięk.
 • Dyskretny, jednokablowy system połączeniowy dla estetycznego wyglądu.

Wady telewizora Samsung QE32LS03C

 • Brak lokalnego przyciemniania, co może wpływać na jakość czerni w niektórych scenach.
 • Ograniczone kąty widzenia typowe dla paneli VA.

5. Najlepszy telewizor 32 cale do 2500zł: WE.BY LOEWE We.See 32″ LED FHD

Najlepszy telewizor 32 cale do 2500zł to telewizor WE.BY LOEWE We.See 32″ LED FHD.

WE.BY LOEWE We.See 32″ LED FHD to telewizor, który łączy w sobie elegancję designu z zaawansowaną technologią, stając się idealnym wyborem dla osób szukających telewizora 32 cali do kwoty 2500 zł. Dzięki rozdzielczości Full HD i technologii LED, oferuje wyrazisty i żywy obraz, podczas gdy wsparcie dla Dolby Atmos zapewnia głęboki i przestrzenny dźwięk, przenosząc doświadczenie oglądania filmów i grania na nowy poziom. Dodatkowo, obecność portów HDMI 2.1 umożliwia korzystanie z najnowszych konsol do gier i innych urządzeń z wysoką przepustowością, co czyni go doskonałym wyborem dla graczy. Jego ultra-slim design bez kompromisów w jakości obrazu, w połączeniu z łatwością dostępu do głównych usług streamingowych, sprawia, że jest to telewizor, który doskonale wpasuje się w każde wnętrze i zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Podsumowując, WE.BY LOEWE We.See 32″ LED FHD Dolby Atmos HDMI 2.1 jest telewizorem, który oferuje doskonały stosunek jakości do ceny, łącząc wysoką jakość obrazu i dźwięku z eleganckim designem i nowoczesnymi funkcjami, co czyni go najlepszym wyborem wśród telewizorów 32 cali do kwoty 2500 zł.

WE.BY LOEWE We.See 32" LED FHD

 Jakość obrazu

 Jakość dzwięku

Cena do jakości

 Częstotliwość odświeżania

Cena

Najlepsze tanie telewizory 32 cale - Ranking Top 6 w 2024 roku

Zalety telewizora WE.BY LOEWE We.See 32″ 

 • Rozdzielczość Full HD i technologia LED zapewniają wyrazisty i żywy obraz.
 • Wsparcie dla Dolby Atmos oferuje głęboki i przestrzenny dźwięk.
 • Porty HDMI 2.1 umożliwiają korzystanie z najnowszych urządzeń z wysoką przepustowością.
 • Ultra-slim design łączy elegancję z zaawansowaną technologią.
 • Łatwy dostęp do głównych usług streamingowych, takich jak Netflix, YouTube, Amazon Prime.

Wady telewizora WE.BY LOEWE We.See 32″ 

 • Rozdzielczość Full HD może nie być wystarczająca dla osób poszukujących obrazu 4K.
 • Brak zaawansowanych funkcji gamingowych poza HDMI 2.1.

6. Najlepszy telewizor 32 cale QLED: Samsung QE32LS03C

Najlepszy telewizor 32 cale QLED to telewizor Samsung QE32LS03C.

Samsung QE32LS03C, znany również jako The Frame 2020, redefiniuje pojęcie telewizora QLED 32 cali, łącząc w sobie najnowocześniejszą technologię obrazu z unikalnym designem. Ten model przekracza tradycyjne oczekiwania, oferując nie tylko wyjątkową jakość obrazu dzięki technologii QLED, ale również funkcję personalizacji, która pozwala mu służyć jako element dekoracyjny wnętrza. Dzięki możliwości wyświetlania dzieł sztuki, gdy telewizor nie jest używany, The Frame staje się nie tylko urządzeniem multimedialnym, ale także integralną częścią wystroju domu. Jego wyjątkowa konstrukcja, oparta na jednym, dyskretnym kablu połączeniowym, zapewnia uporządkowany i estetyczny wygląd, a wsparcie dla Dolby Atmos gwarantuje bogate i przestrzenne wrażenia dźwiękowe. Samsung QE32LS03C to telewizor, który łączy w sobie doskonałą jakość obrazu, innowacyjne funkcje i niepowtarzalny styl, czyniąc go idealnym wyborem dla osób poszukujących czegoś więcej niż tradycyjnego telewizora.

Podsumowując, Samsung QE32LS03C jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących telewizora 32 cali z technologią QLED, który oferuje nie tylko wysoką jakość obrazu i dźwięku, ale także unikalny design, funkcjonalność w niskiej cenie. Pomimo kilku wad, jego zalety znacznie przeważają, czyniąc go jednym z najlepszych wyborów w swojej kategorii cenowej.

Samsung QE32LS03C

 Jakość obrazu

 Jakość dzwięku

Cena do jakości

 Częstotliwość odświeżania

Cena

Najlepsze tanie telewizory 32 cale - Ranking Top 6 w 2024 roku

Zalety telewizora Samsung QE32LS03C

 • Wyjątkowa jakość obrazu dzięki technologii QLED.
 • Unikalny design umożliwiający wyświetlanie dzieł sztuki.
 • Wsparcie dla Dolby Atmos zapewniające bogaty dźwięk.
 • Dyskretny system połączeniowy dla estetycznego wyglądu.
 • Wysoka jasność i kontrast obrazu.

Wady telewizora Samsung QE32LS03C

 • Brak lokalnego przyciemniania może wpływać na jakość czerni.
 • Ograniczone kąty widzenia przez zastosowanie panelu VA.
 • Wyższa cena w porównaniu do innych modeli 32 cali.

FAQ – Ranking telewizorów 32 cale

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie telewizora 32 cale?

Przy zakupie telewizora 32 cali warto zwrócić uwagę na rozdzielczość ekranu – gdzie dla telewizorów 32 cali standardem powinna być rozdzielczość Full HD, która zapewnia wystarczającą ostrość obrazu. Należy również zwrócić uwagę na typ panelu i technologię wyświetlania – LED oferuje dobre jakościowo obrazy przy niższych kosztach, natomiast QLED zapewnia lepszą gamę kolorów i kontrast. Ważne są także funkcje smart TV, które umożliwiają dostęp do aplikacji streamingowych, przeglądania internetu czy korzystania z innych aplikacji online. Nie zapomnij również sprawdzić liczby i typów portów (takich jak HDMI czy USB), wsparcia dla różnych standardów HDR oraz jakości dźwięku.

Z jakiej firmy są dobre telewizory 32 cale?

Jeśli chodzi o firmy produkujące dobre telewizory 32 cale, to wśród polecanych marek znajdują się Samsung, LG, Sony oraz Panasonic. Te firmy są znane z produkcji wysokiej jakości telewizorów, które oferują dobre parametry obrazu i dźwięku, a także zaawansowane funkcje smart TV.

Jaki telewizor 32 cake QLED czy LED?

Lepszym wyborem będzie telewizor QLED, wykorzystujący technologię Quantum Dot, oferujący lepszą gamę kolorów i wyższy kontrast niż standardowe telewizory LED, co może być decydujące dla osób szukających bardziej dynamicznego i żywego obrazu. Jednak telewizory LED mogą być bardziej korzystne cenowo i nadal oferują całkiem dobrą jakość obrazu, szczególnie przy tej wielkości ekranu.

Sprawdź też:

Ranking telewizorów

Ranking telewizorów dla graczy

Ranking telewizorów 55 cali

Ranking telewizorów 65 cali

Ranking telewizorów 75 cali

Ranking telewizorów OLED

Ranking telewizorów QLED

Ranking telewizorów do 1000zł

Ranking telewizorów do 2000zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *