Bezpieczeństwo od Amazon?

Jeśli jesteś fanem Gadżetów od Amazon to na pewno zainteresuje cię ten artykuł.

Coraz szerzej widoczna i obecna staje się sztuczna inteligencja, a tym razem zawitała do branży systemów bezpieczeństwa.

Amazon regularnie wypuszcza coraz nowsze aktualizacje do swojego systemu Alexa Guard, i rozwija technologie związane z inteligentnym budynkiem. Kilka przykładów znajdziesz poniżej:

Alexa Guard?

To funkcja zabezpieczająca twój dom dzięki wirtualnemu asystentowi Amazona, Alexy. System wirtualnego asystenta, jest wbudowany w głośnik.

Alexa może wysyłać inteligentne alerty, za pomocą powiadomień telefonicznych. Dzięki urządzeniu echo potrafi wykrywać dźwięk alarmów dymowych lub tłuczenia szkła.

Dzięki aplikacji na telefon możesz odtworzyć dźwięk zapisany przez Alexe na telefonie, lub mówić za pomocą jej głośników z pomocą funkcji echo.

Inteligentny asystent od Amazon może także włączać i wyłączać inteligentne światła, aby stwarzać pozory że ktoś jest w domu.

Link do produktu. Tutaj!

Amazon Blink mini?

Za 39$ można otrzymać Blink mini od Amazon.

Za tę cenę otrzymujesz kamerę wewnętrzną, która może rejestrować materiał 1080p, wykrywać ruch i wysyłać powiadomienia do smartfona.

Łączy się z Alexą, czyli wirtualnym inteligentnym systemem od Amazon, umożliwiając oglądanie nagrań na żywo, jak i zapisów nagrań.

Dzięki dwukierunkowemu dźwiękowi możesz także używać urządzenia do rozmawiania ze zwierzętami i, w najgorszym przypadku, z nieproszonymi gośćmi.

Ale także uzbrajanie i rozbrajanie urządzenia za pomocą głosu.

Blink mini nie wymaga baterii Wystarczy podłączyć go do gniazdka, podłączyć do WiFi i dodać kamere w aplikacji Blink.

Link do produktu. Tutaj!

Amazon Ring Door Viev CAM?

To najprościej ujmując nowy video wizjer.

Posiada funkcję dzięki której za każdym razem gdy ktoś puka do drzwi, naciśnie dzwonek lub uruchomi czujnik ruchu dostajesz powiadomienie na swój telefon.

Możesz mieć podgląd z kamery wizjera w kazdym miejscu z którego masz dostęp do internetu.

W przypadku kradzieży Amazon dostarczy ci nową kamerę za darmo!

Link do produktu. Tutaj!

Kto wie może kiedyś firmy jak Amazon ze swoim A.I. swoją prostotą i intuicyjnością wyprą profesionalne systemy zabezpieczeń.

W razie na przykład pożaru z budynku wyprowadzać będzie nas głos Alexy.

Jaki system alarmowy wybrać do domu jednorodzinnego?

A jeżeli interesuje cię instalacja profesionalnych systemów zabezpieczeń, skontaktuj się z nami! Kliknij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *