Kamery bezpieczeństwa i ich rodzaje

Na rynku dostępne są różne typy domowych i biznesowych kamer bezpieczeństwa, a najlepsza dla ciebie opcja zależeć będzie od dostępnego budżetu, sposobu i czasu wyświetlania materiału oraz funkcji, które system powinien mieć.

W naszym najnowszym poście omawiamy różne rodzaje kamer CCTV dostępnych na rynku, abyś mógł zainwestować w system bezpieczeństwa dostosowany do twoich potrzeb.

Przewodowe kamery CCTV Vs bezprzewodowe

Chociaż kamery przewodowe były kiedyś najpopularniejszym rodzajem systemu na rynku, ich przewody, w tym przedłużacze i złącza, mogą utrudnić instalację. Wraz z rozwojem coraz większej liczby technologii, CCTV stają się coraz bardziej popularne do instalacji na zewnątrz.

Nie zaleca się posiadania kamery bezprzewodowej wewnątrz domu, chyba że sygnał można zaszyfrować, ponieważ każdy w zasięgu, który ma dostęp do odpowiedniego odbiornika, będzie mógł zobaczyć obrazy.

Bezprzewodowe systemy CCTV mogą przesyłać obrazy do telefonu, tabletu lub komputera, zapewniając łatwy dostęp do nagrań.

Ponadto wiele systemów bezprzewodowych łączy się z własną aplikacją, dzięki czemu oglądanie dowolnego materiału wideo jest proste, nawet gdy jesteś w ruchu.

Inwestując w kamerę bezprzewodową, należy pamiętać, że nagrywanie może zostać przerwane w przypadku awarii połączenia internetowego.

Kamery CCTV IP

Kamery CCTV korzystające z adresu IP (portal internetowy) będą mogły wysyłać obrazy przez router komputera, co oznacza, że ​​możesz uzyskać dostęp do obrazów z kamer bezpieczeństwa przez Internet, gdziekolwiek się znajdujesz.

Rozdzielczość materiału monitoringu

Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał użyć materiału zarejestrowanego z Twojego CCTC w sądzie, musisz upewnić się, że obrazy są dobrej jakości.

Na jakość obrazu wytwarzanego przez kamerę CCTV będzie miało wpływ wiele czynników, w tym rozdzielczość kamery, rozmiar używanego układu i luks (czułość na światło).

IDG – Kamery bezpieczeństwa

Montujemy szeroką gamę kamer CCTV głównych marek, w tym BSC, hikvision, dahua, . Niezależnie od tego, czy szukasz systemów bezpieczeństwa dla domu czy firmy, nasz zaufany zespół może zapewnić rozwiązania dostosowane do Twoich wymagań.

A jeżeli interesuje cię instalacja profesionalnych systemów zabezpieczeń, skontaktuj się z nami! Kliknij tutaj!

__________________

Nie masz czasu na studiowanie instrukcji i szukasz sprawdzonej firmy, która wie, jak zamontować kamery? Interesuje Cię instalacja monitoringu w domu lub w mieszkaniu? Jesteś we właściwym miejscu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i osobiście zadbamy o bezpieczeństwo Twojej nieruchomości. W IDG – INSTALACJE jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku i zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 697-697-611 lub mailowego: [email protected].

Przeczytaj także: 

Monitoring bezprzewodowy – czy warto mieć go w domu?

Montaż kamer: 10 elementów wpływających na skuteczność monitoringu

3 rodzaje zoomu w kamerach bezpieczeństwa

Monitoring domu

__________________

Monitoring Katowice

Monitoring Częstochowa

Monitoring Mysłowice

Monitoring Dąbrowa Górnicza

Monitoring  Będzin

Monitoring  Sosnowiec

Monitoring Czeladź

Monitoring Bytom

Monitoring Gliwice

Monitoring Chorzów

Monitoring Ruda Śląska

Monitoring Siemianowice Śląskie

Monitoring Jaworzno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *