Kamery bezpieczeństwa i ich rodzaje

Na rynku dostępne są różne typy domowych i biznesowych kamer bezpieczeństwa, a najlepsza dla ciebie opcja zależeć będzie od dostępnego budżetu, sposobu i czasu wyświetlania materiału oraz funkcji, które system powinien mieć.

W naszym najnowszym poście omawiamy różne rodzaje kamer CCTV dostępnych na rynku, abyś mógł zainwestować w system bezpieczeństwa dostosowany do twoich potrzeb.

Przewodowe kamery CCTV Vs bezprzewodowe

Chociaż kamery przewodowe były kiedyś najpopularniejszym rodzajem systemu na rynku, ich przewody, w tym przedłużacze i złącza, mogą utrudnić instalację. Wraz z rozwojem coraz większej liczby technologii, bezprzewodowe systemy CCTV stają się coraz bardziej popularne do instalacji na zewnątrz.

Nie zaleca się posiadania kamery bezprzewodowej wewnątrz domu, chyba że sygnał można zaszyfrować, ponieważ każdy w zasięgu, który ma dostęp do odpowiedniego odbiornika, będzie mógł zobaczyć obrazy.

Bezprzewodowe systemy CCTV mogą przesyłać obrazy do telefonu, tabletu lub komputera, zapewniając łatwy dostęp do nagrań.

Ponadto wiele systemów bezprzewodowych łączy się z własną aplikacją, dzięki czemu oglądanie dowolnego materiału wideo jest proste, nawet gdy jesteś w ruchu.

Inwestując w kamerę bezprzewodową, należy pamiętać, że nagrywanie może zostać przerwane w przypadku awarii połączenia internetowego.

Kamery CCTV IP

Kamery CCTV korzystające z adresu IP (portal internetowy) będą mogły wysyłać obrazy przez router komputera, co oznacza, że ​​możesz uzyskać dostęp do obrazów z kamer bezpieczeństwa przez Internet, gdziekolwiek się znajdujesz.

Rozdzielczość materiału monitoringu

Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał użyć materiału zarejestrowanego z Twojego CCTC w sądzie, musisz upewnić się, że obrazy są dobrej jakości.

Na jakość obrazu wytwarzanego przez kamerę CCTV będzie miało wpływ wiele czynników, w tym rozdzielczość kamery, rozmiar używanego układu i luks (czułość na światło).

IDG – Kamery bezpieczeństwa

Montujemy szeroką gamę kamer CCTV głównych marek, w tym BSC, hikvision, dahua, . Niezależnie od tego, czy szukasz systemów bezpieczeństwa dla domu czy firmy, nasz zaufany zespół może zapewnić rozwiązania dostosowane do Twoich wymagań.

A jeżeli interesuje cię instalacja profesionalnych systemów zabezpieczeń, skontaktuj się z nami! Kliknij tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *