zestaw monitoringu
Instalacje niskoprądowe
zestaw monitoringu
wycena monitoringu

Jesteś w dobrych rękach!

Co sądzą on nas nasi klienci i kto znajduje się w ich gronie

Praca wykonana bardzo profesjonalnie i estetycznie.

Firma wykonała usługę bardzo sprawnie, sprzęt spełnia wszystkie oczekiwania. Polecam.

Profesjonalna firma. Bardzo kompetentne doradztwo oraz dobór materiałów.

Bardzo polecam i w przyszłości będę korzystał z ich usług.

Monitoring Warszawa
monitoring
Monitoring Warszawa

Instalacje monitoringu w Warszawie

Aby uzyskać wysokiej jakości instalacje monitoringu w Warszawie, zadzwoń do IDG. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że staliśmy się czołowymi instalatorami kamer bezpieczeństwa na śląsku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu, dostarczaniu i instalacji systemów CCTV zarówno dla klientów domowych, jak i komercyjnych, w pełni wykwalifikowany i wyszkolony zespół.

Dzięki bezprzewodowym systemom monitoringu i bezpłatnemu połączeniu internetowemu do zdalnego monitorowania możesz być pewien, że Twój dom lub firma jest z nami w najlepszych możliwych rękach.

Nie ma nic ważniejszego niż ochrona domu i rodziny.

Indywidualne instalacje monitoringu zapewniające całodobową ochronę w różnych warunkach.

Chroń swoje aktywa dzięki naszym profesjonalnym biznesowym systemom CCTV, które wykorzystują najnowocześniejszą technologię, w tym podczerwień i kamery High Definition, aby monitorować Twoją własność, ludzi i operacje 24 godziny na dobę.

W IDG specjalizujemy się w tworzeniu niestandardowych rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tylko kamer obwodowych CCTV, czy bardziej zintegrowanego rozwiązania, które ustawia kamery w strategicznych miejscach w Twojej siedzibie i wokół niej, jesteśmy w stanie określić i zainstalować system, który obejmuje każdy wymagany kąt.

Zapewnienie bezpieczeństwa Twojej firmy jest najwyższym priorytetem, a korzystanie z systemów CCTV może znacznie zwiększyć Twoją zdolność do tego.

Jak zabezpieczyć swoją firmę?

Od wczesnego wykrywania przestępstw lub zachowań antyspołecznych poza lokalem przedsiębiorstwa, po monitorowanie i rejestrowanie incydentów w obrębie firmy, w tym wszelkich wypadków, wysokiej jakości systemy monitoringu mogą pomóc w śledzeniu wszelkich działań w firmie i wokół niej.

W IDG zapewniamy większą wydajność, możliwości i elastyczność dzięki szerokiej gamie urządzeń ulepszonych cyfrowo, w tym kamer High Definition, inteligentnym procesom przechowywania i wyszukiwania, monitorowaniu i reagowaniu na zewnątrz oraz integracji z uzupełniającymi się systemami bezpieczeństwa.

Nasze systemy oferują: Zapobieganie, wykrywanie i monitorowanie przestępstw Wyraźny obraz, w dzień iw nocy z odległości do 30 metrów Dźwiękowe ostrzeżenia odstraszające intruzów Automatyczne połączenie ze zdalnym centrum odbioru wideo Dostęp do Twojej firmy CCTV z dowolnego miejsca .

Zintegrowane rozwiązania oznaczają, że nawet gdy nie ma Cię w lokalu, możesz sprawdzić stan swoich kamer za pomocą smartfona lub innych urządzeń z dostępem do Internetu.

Oznacza to, że zawsze będziesz wiedzieć, co się dzieje, nawet jeśli jesteś za granicą. Poczujesz się również bezpieczniej, gdy Ty i Twoi pracownicy przebywacie w siedzibie firmy w Warszawie, dzięki zintegrowanym rozwiązaniom CCTV zapewniającym kompleksowy obraz tego, co dzieje się w firmie oraz kto przychodzi i odchodzi.

Jak możemy pomóc?

Nasz zespół ekspertów jest tutaj, aby udzielić Ci wszelkich porad i wskazówek, których potrzebujesz, aby zapewnić optymalne działanie systemu CCTV dla Twojej firmy.

Nasze usługi obejmują: Porady, wskazówki i specyfikacje dotyczące systemu monitoringu i sprzętu potrzebnego w Twojej firmie Usługa montażu kamer CCTV na terenie Warszawy i okolic.

Konserwacja systemów CCTV Aktualizacje istniejących systemów CCTV Nasze profesjonalne systemy CCTV dla biznesu wykorzystują najnowocześniejszą technologię do monitorowania Twojego mienia, ludzi i pracy 24 godziny na dobę.

Dostępne rodzaje kamer monitoringu w Warszawie

Rozwiązania CCTV w sieciach IP

Rozwiązania te działają na zwykłych i istniejących kablach sieciowych, zamiast potrzebować specjalistycznych kabli podłączanych od podstaw.

IDG jest również w stanie określić i zainstalować okablowanie tam, gdzie go nie ma, w tym specjalistyczne okablowanie światłowodowe dla dużych obiektów wymagających rozszerzonej szybkiej łączności.

Kamery termowizyjne

Kamery termowizyjne zapewniają znacznie większy zasięg i dokładność niż standardowe kamery nocne na podczerwień i są szczególnie przystosowane do obiektów, które wymagają wyższego poziomu bezpieczeństwa.

Kamery te oferują wyjątkowe korzyści w szczególności do użytku na zewnątrz, w trudnych warunkach, zapewniając doskonałe rezultaty w:

Scenariusze przy słabym oświetleniu

Obszary, w których może występować dym, mgła i kurz

Obszary, na których występuje maskujące liście

Daje mniej fałszywych alarmów

Rozwiązania CCTV przewodowe

IDG instaluje w razie potrzeby specjalistyczne okablowanie, a my jesteśmy uprawnieni do montażu kabli  dla większych obiektów, na przykład baz wojskowych, szpitali, uniwersytetów, elektrowni itp.

Oferujemy również szereg innych opcji CCTV.

Monitoring Warszawa