Instalacje elektryczne Katowice – Projektowanie i montaż – Śląsk

Jeśli szukasz porady eksperta w zakresie instalacji elektrycznych w Katowicach, to dobrze trafiłeś! W IDG wiemy wszystko o tym, jak prawidłowo wykonać instalację w domu lub biurze. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy czy domu, nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów pomoże Ci wykonać pracę szybko i sprawnie.

Elektryk – Katowice i Śląsk

Dzięki tej kompleksowej usłudze nie musisz już szukać firmy, która w ramach swoich usług ma nie tylko montaż, ale i projekt; ponieważ podchodzimy do tematu kompleksowo, tak aby na każdym etapie była kontrola nad tym, co dzieje się dalej. Przed zainstalowaniem czegokolwiek w Twoim domu przygotowujemy kosztorys, który obejmuje przygotowanie wyceny na podstawie potrzeb/oczekiwań.

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w systemach elektrycznych. Nasze usługi obejmują instalację i konserwację zarówno dla projektów automatyki domowej, jak i innych istotnych zadań, takich jak alarmy czy monitoring.

Jesteśmy firmą która zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Katowicach i na terenie całego województwa Śląskiego. Posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy mogą pomóc Ci we wszystkich Twoich potrzebach elektrycznych, od instalacji po naprawy. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży, więc możesz być pewien, że wiemy co robimy. Specjalizujemy się w kompleksowych instalacjach elektrycznych, więc jeśli potrzebujesz czegoś więcej niż tylko zainstalowania zwykłego włącznika światła, jesteśmy zespołem dla Ciebie. Mamy doświadczenie i wiedzę, aby poradzić sobie z każdym zadaniem, niezależnie od tego, jak duże lub małe.

Instalacje elektryczne wykonawstwo Katowice

IDG jest jedną z bardziej doswiadczonych firm wykonawcznych w Katowicach. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży, a nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów może pomóc Ci we wszystkich Twoich potrzebach elektrycznych, od instalacji po naprawy. Wykonujemy instalacje elektryczne zgodnie z polskimi normami. Wykonujemy też indywidualne projekty i prefabrykację rozdzielni elektrycznych dla klientów z Katowic.

Kompleksowe instalacje elektryczne Katowice

Specjalizujemy się w wykonawstwie kompleksowych instalacji elektrycznych, więc jeśli potrzebujesz czegoś więcej niż tylko zwykłego instalatora, jesteśmy zespołem dla Ciebie. Mamy doświadczenie i wiedzę, aby poradzić sobie z każdym zadaniem, niezależnie od tego, jak duże lub małe. Wykonujemy również okresowe pomiary instalacji elektrycznych na terenie Katowic.

Instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych Katowice

Specjalizujemy się również w instalacjach elektrycznych w domach jednorodzinnych na terenie Katowic. Jeśli potrzebujesz pomocy w czymkolwiek, od zainstalowania dodatkowych punktów elektrycznych, instalacji alarmu, monitoringu, do okablowania całego domu, jesteśmy zespołem dla Ciebie. Mamy doświadczenie i wiedzę, aby wykonać pracę szybko i sprawnie.

Instalacje elektryczne Katowice cennik

Zajmujemy się instalacjami elektrycznymi od A do Z. Dokonujemy bezpłatnej wyceny i przedstawimy Ci instalacje elektryczne Katowice cennik. Nasi specjaliści służą pomocą i doradztwem.

Cena za poprowadzenie punktu elektrycznego od 80 do 120 zł.

Cena za poprowadzenie punktu elektrycznego dedykowanego od 100 do 220 zł.

Cena za montaż lampy na wysokości do 5m 50 zł.

Cena za montaż lampy na wysokości od 5 do 12m 120 zł.

Cena za punkt IT kabel UTP 100 zł.

Cena nie obejmuje materiału który jest rozliczany według aktualnych cen.

Porady ekspertów instalacje elektryczne Katowice.

Kontakt

Jesteś w dobrych rękach!

Co sądzą on nas nasi klienci i kto znajduje się w ich gronie

Praca wykonana bardzo profesjonalnie i estetycznie.

Firma wykonała usługę bardzo sprawnie, sprzęt spełnia wszystkie oczekiwania. Polecam.

Profesjonalna firma. Bardzo kompetentne doradztwo oraz dobór materiałów.

Bardzo polecam i w przyszłości będę korzystał z ich usług.

Instalacje elektryczne Katowice - Śląsk -Budowa i Remont
monitoring
Instalacje elektryczne Katowice - Śląsk -Budowa i Remont

Portfolio

Instalacje elektryczne Kraków – Małopolska