zestaw monitoringu
Instalacje niskoprądowe
zestaw monitoringu
wycena monitoringu

Instalacje monitoringu w Chorzowie

Aby uzyskać wysokiej jakości instalacje monitoringu w Chorzowie, zadzwoń do IDG. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że staliśmy się czołowymi instalatorami kamer bezpieczeństwa na śląsku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu, dostarczaniu i instalacji systemów CCTV zarówno dla klientów domowych, jak i komercyjnych, w pełni wykwalifikowany i wyszkolony zespół.

Dzięki bezprzewodowym systemom monitoringu i bezpłatnemu połączeniu internetowemu do zdalnego monitorowania możesz być pewien, że Twój dom lub firma jest z nami w najlepszych możliwych rękach.

Nie ma nic ważniejszego niż ochrona domu i rodziny.

Indywidualne instalacje monitoringu zapewniające całodobową ochronę w różnych warunkach.

Chroń swoje aktywa dzięki naszym profesjonalnym biznesowym systemom CCTV, które wykorzystują najnowocześniejszą technologię, w tym podczerwień i kamery High Definition, aby monitorować Twoją własność, ludzi i operacje 24 godziny na dobę.

W IDG specjalizujemy się w tworzeniu niestandardowych rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tylko kamer obwodowych CCTV, czy bardziej zintegrowanego rozwiązania, które ustawia kamery w strategicznych miejscach w Twojej siedzibie i wokół niej, jesteśmy w stanie określić i zainstalować system, który obejmuje każdy wymagany kąt.

Zapewnienie bezpieczeństwa Twojej firmy jest najwyższym priorytetem, a korzystanie z systemów CCTV może znacznie zwiększyć Twoją zdolność do tego.

Jak zabezpieczyć swoją firmę?

Od wczesnego wykrywania przestępstw lub zachowań antyspołecznych poza lokalem przedsiębiorstwa, po monitorowanie i rejestrowanie incydentów w obrębie firmy, w tym wszelkich wypadków, wysokiej jakości systemy monitoringu mogą pomóc w śledzeniu wszelkich działań w firmie i wokół niej.

W IDG zapewniamy większą wydajność, możliwości i elastyczność dzięki szerokiej gamie urządzeń ulepszonych cyfrowo, w tym kamer High Definition, inteligentnym procesom przechowywania i wyszukiwania, monitorowaniu i reagowaniu na zewnątrz oraz integracji z uzupełniającymi się systemami bezpieczeństwa.

Nasze systemy oferują: Zapobieganie, wykrywanie i monitorowanie przestępstw Wyraźny obraz, w dzień iw nocy z odległości do 30 metrów Dźwiękowe ostrzeżenia odstraszające intruzów Automatyczne połączenie ze zdalnym centrum odbioru wideo Dostęp do Twojej firmy CCTV z dowolnego miejsca .

Zintegrowane rozwiązania oznaczają, że nawet gdy nie ma Cię w lokalu, możesz sprawdzić stan swoich kamer za pomocą smartfona lub innych urządzeń z dostępem do Internetu.

Oznacza to, że zawsze będziesz wiedzieć, co się dzieje, nawet jeśli jesteś za granicą. Poczujesz się również bezpieczniej, gdy Ty i Twoi pracownicy przebywacie w siedzibie firmy w Chorzowie, dzięki zintegrowanym rozwiązaniom CCTV zapewniającym kompleksowy obraz tego, co dzieje się w firmie oraz kto przychodzi i odchodzi.

Jak możemy pomóc?

Nasz zespół ekspertów jest tutaj, aby udzielić Ci wszelkich porad i wskazówek, których potrzebujesz, aby zapewnić optymalne działanie systemu CCTV dla Twojej firmy.

Nasze usługi obejmują: Porady, wskazówki i specyfikacje dotyczące systemu monitoringu i sprzętu potrzebnego w Twojej firmie Usługa montażu kamer CCTV na terenie Chorzowa i okolic.

Konserwacja systemów CCTV Aktualizacje istniejących systemów CCTV Nasze profesjonalne systemy CCTV dla biznesu wykorzystują najnowocześniejszą technologię do monitorowania Twojego mienia, ludzi i pracy 24 godziny na dobę.

 

Dostępne rodzaje kamer monitoringu w Chorzowie

Rozwiązania CCTV w sieciach IP

Rozwiązania te działają na zwykłych i istniejących kablach sieciowych, zamiast potrzebować specjalistycznych kabli podłączanych od podstaw.

IDG jest również w stanie określić i zainstalować okablowanie tam, gdzie go nie ma, w tym specjalistyczne okablowanie światłowodowe dla dużych obiektów wymagających rozszerzonej szybkiej łączności.

Kamery termowizyjne

Kamery termowizyjne zapewniają znacznie większy zasięg i dokładność niż standardowe kamery nocne na podczerwień i są szczególnie przystosowane do obiektów, które wymagają wyższego poziomu bezpieczeństwa.

Kamery te oferują wyjątkowe korzyści w szczególności do użytku na zewnątrz, w trudnych warunkach, zapewniając doskonałe rezultaty w:

Scenariusze przy słabym oświetleniu

Obszary, w których może występować dym, mgła i kurz

Obszary, na których występuje maskujące liście

Daje mniej fałszywych alarmów

Rozwiązania CCTV przewodowe

IDG instaluje w razie potrzeby specjalistyczne okablowanie, a my jesteśmy uprawnieni do montażu kabli  dla większych obiektów, na przykład baz wojskowych, szpitali, uniwersytetów, elektrowni itp.

Oferujemy również szereg innych opcji CCTV.

Monitoring Chorzów

Wycena systemu alarmowego
Wycena Monitoringu
Wycena systemu alarmowego
Wycena Monitoringu